BİZDEN HABERLER

News From Us

Günümüzde hala yardım eli ulaşmayan köyler, soğukta okula gitmeye çalışan çocuklar var. 2015 yılı onlara da mutluluk getirsin ve bu kış "Üşüyen Çocuk Kalmasın" diye, ihtiyaç sahibi çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşılamak istedik.
Bu amaçla yılbaşı gecesi La Gioia'da Şampanya Partisine katılan misafirlerimiz için Gurme ürünlerden oluşan özel hediyeler hazırladık ve bu hediyeleri yaptığımız yardım çekilişi ile dağıttık. "Üşüyen Çocuk Kalmasın Kampanyası" çekiliş biletlerinden elde edilen gelir ve Crew Group yönetimi ve çalışanları tarafından yapılan yardım tutarlarının tamamı ile çocuklarımıza kışlık mont ve ayakkabılar aldık.
Aldığımız tüm kışlık ürünleri Muş Malazgirt Mollabaki İlkokulunda öğrenim gören 89 küçük yavrumuza ulaştırdık. Gurme ürünleri ile "Üşüyen Çocuk Kalmasın" Kampanyamıza destek veren Ekol Gıda, NCF Gıda ve Godiva yetkililerine, hazırladığımız paketleri Muş Malazgirt'e ücretsiz taşıyan Yurtiçi Kargo'ya ve aldıkları biletlerle kampanyamıza gelir sağlayan tüm misafirlerimiz ile kampanyanın mutfağında sevgiyle çalışan tüm Crew Group ailesine bir kez daha teşekkür ederiz.
Hem kendi hem yüreği kocaman bir aileyiz biz!

BİZİ TAKİP EDİN

CREW NEWS ile tüm gelişmelerden haberdar olun.

Hemen kayıt ol

iPhone Ve iPad uygulamamızı hemen indirin

Hemen kayıt ol

INSTAGRAM

GALERİ

 • High TeaLa Gioia

   

 • La Gioia Sevgililer Günü 2013

   

 • Timboo Cafe

   

 • Para Gastroteka

   

 • Mix Mondial Party@La GioiaLa Gioia

   

Tümünü gör