HABERLER & TRENDLER

News & Trends

Timboo'dan "Cafe Gourmand" Hediye!

Timboo Cafe'de 140TL harcayıp, instagram hesaplarımızı takip edin "CARMELO'S CAFE GOURMAND" veya "MARLİNDA ETHNIC CAFE GOURMAND" kazanın. Sürpriz gelişmelerden haberdar olun!
instagram.com/crewgroup - instagram.com/timboocafe - instagram.com/carmelosgfc - instagram.com/marlindaethnicfoods

Katılım Şartları: Timboo Cafe şubelerinde aynı gün içinde ve tek seferde yapılacak olan 140tl ve üzeri harcama tutarındaki adisyonlar "Carmelo's Café Gourmand" veya "Marlinda Ethnic Cafe Gourmand" hediye çeki kazanır.
Kullanım Şartları: "Carmelo's Cafe Gourmand" ve "Marlinda Ethnic Cafe Gourmand" hediye çeki hafta içi 14:00-18:00 saatleri arasında, hafta sonu ise gün boyunca kullanılabilir. Uygulamanın geçerli olabilmesi için hediye çekinin ödeme sırasında servis görevlisine teslim edilmesi gerekmektedir. "Carmelo's Cafe Gourmand" veya "Marlinda Ethnic Gourmand" hediye çeki sınırlı sayıda üretilmiş olup, nakte veya mala çevrilemez, farklı indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Hediye çeki 2 kişiliktir. 15 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir. Crew Restaurant Group uygulamayı değiştirme, sınırlama ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

BİZİ TAKİP EDİN

CREW NEWS ile tüm gelişmelerden haberdar olun.

Hemen kayıt ol

iPhone Ve iPad uygulamamızı hemen indirin

Hemen kayıt ol

INSTAGRAM

GALERİ

 • Master Of Desert

   

 • YeniYıl Partisi2015La Gioia

   

 • La Gioia Sevgililer Günü 2013

   

 • Mix Mondial Party@La GioiaLa Gioia

   

 • Para Gastroteka

   

Tümünü gör